dofinansowanie - Zakład Produkcji Ekologicznych Kotłów Grzewczych Dziubarczyk

infolinia: +48 62 741 13 80 / +48 695 515 454

Program „Czyste Powietrze”

Jesteśmy producentem kotłów co na paliwa stałe z ponad 30 letnim doświadczeniem.
W swojej ofercie posiadamy nowoczesne kotły spełniające wymogi europejskich norm czystości spalin, na które można otrzymać dotację w ramach rządowego programu
„Czyste Powietrze”. W wypadku zakupu kotła co w naszej firmie jesteśmy w stanie pomóc prawidłowo wypełnić wniosek i złożyć go w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska.

W celu otrzymania od nas pomocy w zakresie wypełnienia wniosku niezbędne jest przygotowanie koniecznych danych i zaświadczeń:

  1. Dane osobowe - imię i nazwisko wnioskodawcy, adres, adres korespondencyjny, numer PESEL i numer NIP.
  2. Potwierdzenie prawa własności budynku, gdzie będzie instalowany kocioł - numer Księgi Wieczystej i numer działki lub kopia aktu notarialnego.
  3. Dane o zarobkach - PIT za 2017r złożony w Urzędzie Skarbowym, zaświadczenie z Urzędu Gminy o przychodach z gospodarstwa rolnego, ilość osób zamieszkujących wspólnie z wnioskodawcą ( ich dane i ewentualne zarobki na podstawie złożonego PIT-u za 2017).
  4. Rodzaj obecnie użytkowanego kotła co ( najlepiej zdjęcie tabliczki znamionowej lub samego kotła)
  5. Jeżeli w pobliżu znajduje się instalacja gazowa lub sieć ciepłownicza potrzebne będzie zaświadczenie z firmy zajmującej się dostawą gazu lub ciepła o niemożności podłączenia budynku do sieci.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem dotacji na nowy kocioł co to prosimy o skontaktowanie się z nami:

Zakład Ślusarsko-Kotlarski Zdzisław Dziubarczyk
ul. Wrzesińska 14, 63-308 Gizałki
tel: 62 307 00 07